Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Genel

Online mağazada satılan ürünler güvenilir mi ?
Duruksu.com web sitesi üzerinden satılan tüm ürünler sektördeki en güvenilir ve kaliteli üreticiler tarafından tedarik edilmektedir. Hakkımızda kısmından referanslarımızı inceleyebilirsiniz.
Web Sitesi Üzerinden Satılan Ürünler Garantili mi ?
Duruksu.com web sitesi üzerinden satılan ürünlerin garanti bulundurup bulundurmamaları, şayet garanti bulunduruyorsa ne kadar süreli olduğuna dair bilgiler ve mevzuatlar kurumsal mağazamızda satışını gerçekleştirdiğimiz ürünler ile aynı haklar çerçevesinde değerlendirilmektedir. Yani mağazamızdan aldığınız bir ürün eğer ki 2 yıl karanti kapsamında bulunuyor ise web sitemiz üzerinden aldığının aynı ürün de 2 yıl garanti kapsamındadır.

Kargo ve Ödeme

Ödeme Yöntemleri Nelerdir ?
Duruksu.com web sitesi üzerinden aldığınız ürünlerin ödemesini ister kredi kartıyla, ister anlaşmalı kargolarımızla kapıda ödeme yöntemiyle isterseniz de EFT- Havale yöntemiyle yapabilirsiniz.
Kargo Ücreti Nedir ?
Duruksu.com web sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerde kargo ücreti ödemezsiniz. Anlaşmalı kargolarımızla hızlı, güvenilir ve ücretsiz teslimat hizmeti sunmaktayız.
X
Takipçi satın al,Tiktok takipçi satın al ,İnstagram hile,İnstagram beğenihttps://demo.softyazilim.com/php script indir ,eskort scripti indir,kurumsal firma scripti indir,inşaat scripti indir ,warez script indir